• Wyszukiwanie zaawansowane
  • Kategorie
  • Kategorie BISAC
  • Książki na zamówienie
  • Promocje
  • Granty
  • Książka na prezent
  • Opinie
  • Pomoc
  • Załóż konto
  • Zaloguj się

Unveiling Righteousness » książka

zaloguj się | załóż konto
Logo Krainaksiazek.pl

koszyk

konto

szukaj
topmenu
Księgarnia internetowa
Szukaj
Książki na zamówienie
Promocje
Granty
Książka na prezent
Moje konto
Pomoc

Wyszukiwanie zaawansowane
Pusty koszyk
Bezpłatna dostawa dla zamówień powyżej 20 złBezpłatna dostawa dla zamówień powyżej 20 zł

Kategorie główne

• Nauka
 [2944077]
• Literatura piękna
 [1814251]

  więcej...
• Turystyka
 [70679]
• Informatyka
 [151074]
• Komiksy
 [35590]
• Encyklopedie
 [23169]
• Dziecięca
 [611005]
• Hobby
 [136031]
• AudioBooki
 [1718]
• Literatura faktu
 [225599]
• Muzyka CD
 [379]
• Słowniki
 [2916]
• Inne
 [443741]
• Kalendarze
 [1187]
• Podręczniki
 [166463]
• Poradniki
 [469211]
• Religia
 [506887]
• Czasopisma
 [481]
• Sport
 [61343]
• Sztuka
 [242115]
• CD, DVD, Video
 [3348]
• Technologie
 [219293]
• Zdrowie
 [98602]
• Książkowe Klimaty
 [124]
• Zabawki
 [2385]
• Puzzle, gry
 [3504]
• Literatura w języku ukraińskim
 [260]
• Art. papiernicze i szkolne
 [7151]
Kategorie szczegółowe BISAC

Unveiling Righteousness

ISBN-13: 9781496146175 / Angielski / Miękka / 2014 / 112 str.

Joses Hizkiah
Unveiling Righteousness Joses Hizkiah 9781496146175 Createspace - książkaWidoczna okładka, to zdjęcie poglądowe, a rzeczywista szata graficzna może różnić się od prezentowanej.

Unveiling Righteousness

Joses Hizkiah
cena 38,24
(netto: 36,42 VAT:  5%)

Najniższa cena z 30 dni: 37,72
Termin realizacji zamówienia:
ok. 16-18 dni roboczych.

Darmowa dostawa!

Righteousness is the ability given by God to be positioned in His Presence without any sagacity of guiltiness, condemnation, dishonor, unworthiness, and shame. Such folks are able to stand in the presence of Satan without any sense of inadequacy, inferiority, weakness, fear, fret or spinelessness. Righteousness is to be lawfully brought into a true relationship and standing with God that will last eternally. Righteousness is part of our salvation in Christ and hinges upon God's works of justification. It is there that God legally set us free from the punishment of sin and wisely delivered us from all that set up a stumbling block in the way of our being affirmed righteous. Righteousness simply means doing what is right. Our own natural righteousness compared to the perfect one of God is as unclean, filthy (menstrual) rag and so it is not good enough. Martin Luther has this to say... Christ took our sins and the sins of the whole world as well as the Father's wrath on his shoulders and he has drowned them both in himself so that we are thereby reconciled to God and become completely righteous. The righteous identity that replaced our repulsive one must result in right behavior which is seen as an outward demonstration of the change that happened in our inner man so that we can become outwardly and inwardly in right standing with God. Welcome to spiritual insight that will punch Satan in the eye and make you develop right relationship with God and to understand the total package of the free grace bestowed upon your life through the blessed work of the cross.

Zawartość książki może nie spełniać oczekiwań – reklamacje nie obejmują treści, która mogła nie być redakcyjnie ani merytorycznie opracowana.

Kategorie:
Religia
Kategorie BISAC:
Religion > Christian Living - Spiritual Growth
Wydawca:
Createspace
Język:
Angielski
ISBN-13:
9781496146175
Rok wydania:
2014
Ilość stron:
112
Waga:
0.12 kg
Wymiary:
20.32 x 13.34 x 0.58
Oprawa:
Miękka
Wolumenów:
01
Hizkiah, Joses Joses Hizkiah is the helmsman of Unfailing Life In... więcej >

Udostępnij

Facebook - konto krainaksiazek.pl

Opinie o Krainaksiazek.pl na Opineo.pl

Partner Mybenefit

Krainaksiazek.pl w programie rzetelna firma Krainaksiaze.pl - płatności przez paypal

Czytaj nas na:

Facebook - krainaksiazek.pl
  • książki na zamówienie
  • granty
  • książka na prezent
  • kontakt
  • pomoc
  • opinie
  • regulamin
  • polityka prywatności

Zobacz:

  • Księgarnia czeska

  • Wydawnictwo Książkowe Klimaty

1997-2026 DolnySlask.com Agencja Internetowa

© 1997-2022 krainaksiazek.pl

KONTAKT | REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI | USTAWIENIA PRYWATNOŚCI
Zobacz: Księgarnia Czeska | Wydawnictwo Książkowe Klimaty | Mapa strony | Lista autorów
KrainaKsiazek.PL - Księgarnia Internetowa
Polityka prywatnosci - link
Krainaksiazek.pl - płatnośc Przelewy24
Przechowalnia Przechowalnia